Penguin Mini

Vaše chytrá schránka dostupná v ČR i SR

Penguin Mini

Co je to Penguin Mini?

Klasickou poštovní schránku zná dobře každý z nás. Ale co kdyby byla chytrá? Přesně taková je schránka Penguin Mini!

Kromě dopisů a jiných tiskovin dokáže přijímat i balíky. Už žádné čekání doma na kurýra a ani chození na poštu! Po vzoru Penguin Boxu můžete ze své schránky nejen vyzvedávat zásilky, ale je také posílat kamkoliv do jiné Penguin Mini schránky, Penguin Boxu, nebo na adresu. 

Právě teď máte neopakovatelnou šanci získat Penguin Mini k užívání zcela ZDARMA, stačí pokud vyplníte formulář zde a my se Vám ozveme. S Penguin Mini můžete, jako s první schránkou na světě, dokonce i vydělávat! Čtěte dál a zjistěte více o možnostech, které chytrá schránka od tučňáka nabízí. Můžete ji mít jak v ČR, tak i na SLOVENSKU!
 

 

Penguin Mini

Do schránky dručujíme balíky i od:

Genesis
Bonanza

Co vám chytrá schránka přinese?

Všechny výhody výdejního boxu máte hned po ruce:

  • Pohodlí a úsporu času! Vyzvednutí balíků od nás (včetně zásilek od genesis-eshop.cz) hned u dveří, nemusíte nikam chodit, ani čekat na kurýra doma.
  • Můžete posílat balíky přes penguinbox.cz přímo ze své Penguin Mini na jakoukoliv adresu v ČR (taky do jiné Penguin Mini nebo Penguin Boxu).
  • Rovněž můžete dát přístup i jinému kurýrovi / pošťákovi, aby Vám doručil zásilku z jakéhokoliv e-shopu.​


BONUS

  1. Funkce běžné poštovní schránky - zachována. Nemusíte mít 2 schránky, navíc máme i prostor pro noviny!
  2. Odměníme Vás za ekologické chování! Odevzdejte do Penguin Mini třeba vybrané kusy textilu, oblečení, bytových doplňků, knih... a my Vám připočteme kredity.
  3. Schránku můžete i pronajmout a vydělávat za každou zásilku (schránek můžete mít i víc, třeb jednu pro sebe a zbylé k pronajmutí).
     

Poraďte svým nejlepším přátelům a rodině, ať si taky pořídí svou Penguin Mini schránku a posílejte si mezi sebou zásilky pohodově a moderně.
Myslíte, že je to vše? Ne, na dalších vychytávkach usilovně pracujeme.

Nonstop

Dostupná kdykoliv 24/7

Vždy připravena, když ji potřebujete Vy nebo kurýr.

Výdejna

Vyzvednutí i podání zásilek

Balíky nejen vyzvednete, ale je i pošlete kamkliv!

Smart

Ovládání pomocí mobilu

Mobilní aplikaci máme pro iOS i Android!

Dobírka

Balík čeká bezpečně na Vás

Ne Vy na něj!

Kde všude je možné schránku umístit?

Vždy je potřeba zajistit volný přístup kurýra ke schránce 24/7. Podívete se kam všude lze chytrou schránku umístit (jde to i do bytového domu).

Máme 2 velikosti schránek. Ta větší se hodí spíše k rodinným domům a má tyto rozměry:​
V = 63cm / Š = 35cm / H = 31cm

Pokud bydlíte třeba v bytovém domě a taky chcete svou chytrou schránku, můžete si zvolit menší variantu:
V = 37cm / Š = 37cm / H = 18 cm

Pro získání Penguin Mini ZDARMA se prosím zaregistrujte u nás i u našich partnerů (a propojte si účty) - navíc tak získáte kredity, které lze využít na platbu za odeslání balíku. Více o propojení účtů naleznete v Často kladených dotazech

 

Příklady umístění

Malá schránka:

Malá schránka

V = 37cm / Š = 37cm / H = 18 cm

Velká schránka:

Malá schránka

V = 63cm / Š = 35cm / H = 31cm

Kde všude tučňáci jsou?

Aktuálně se nacházejí na těchto místech a každý týden přibývají další v České republice i na Slovensku! 
Podívejte se na mapu níže. Díky Penguin Mini může Tučňák brzy zahnízdit i u Vaší adresy, dejte nám vědět do formuláře níže.
 

 

Penguin Box 24/7
Partnerské výdejny
Brzy se vyklubu

Jak získat Penguin Mini?

Máte zájem o Vaší vlastní chytrou schránku? Napište nám! PenguinMini můžete nyní získat k užívání i úplně ZDARMA v ČR i SR!
Nezapomeňte uvést o kterou velikost máte zájem (větší pro rodinný dům nebo menší pro bytový dům). Případně nám pošlete fotky, kam chcete schránku umístit (náš technik se u Vás po domluvení termínu staví a kompletně pomůže s instalací).

Schránku získáte k bezúdržbovému užívání ZDARMA (i včetně servisu) v rámci naší akce k uvedení na trh. Budeme rádi za zpětnou vazbu v průběhu testovací fáze i na jejím konci. Pokud budete i nadále splňovat podmínky (pravidelné objednávky z genesis-eshopu a registraci v našem systému) schránku Vám ponecháme bezplatně k užívání i po skončení testování, případně bude i možnost schránku odkoupit.

info@penguinbox.cz +420 702 00 13 14