Pro firmy a e-shopy

Začněte posílat balíky moderně s Penguin Boxem!

Máte firmu, e-shop, něco tvoříte nebo vyrábíte a chcete doručovat moderně a ekologicky až ke svým zákazníkům? Jste na tom pravém místě.

Penguin Box je samoobslužná  exteriérová výdejna a sběrna zásilek,  hygienická a přístupná 24/7. Jedno zařízení může mít až 64 schránek! Jedná se o český výrobek, který zvítězil a získal zlatou medaili na mnoha veletrzích a účastnil se i IFA 2019. Penguin Logistic je zase naše ekologická logistika, která využívá k doručování tiché elektro-dodávky.

Máte již konkrétní představu jak byste chtěli Penguin systém využít ve svém podnikání, vyplňte krátký formulář zde a my se Vám ozveme! Nebo čtěte dál a zjistěte více o možnostech, které nabízí. 
 

 

Penguin Logistic

Doručujeme pro:

Genesis
Bonanza

Jaké jsou možnosti doručování s Penguin Boxem?

Díky spojení Penguin Boxů (naše automatizované výdejny) a Penguin Logistic (naše ekologická logistika) je množství způsobů, jak doručit zboží až k Vašemu zákazníkovi. Popište nám Vaše potřeby a my Vám přichystáme řešení na míru. Pro Vaší inspiraci:

  • výdej zboží z Penguin Boxu umístěného u Vaší firmy, pobočky
  • zasílání z Boxu do Boxu, nebo z Boxu na adresu
  • svoz ze skladu s doručením do Boxu nebo na adresu (větší počet balíků - od 5 ks - přijedeme vyzvednout k Vám)

 

Nonstop

Dostupný kdykoliv 24/7

Vždy připraven, když ho potřebujete, pracuje nepřetržitě ve dne i v noci

Výdejna

Výdejna i sběrna zásilek

Balíky Penguin Box nejen vydává, ale je i přijímá (např. vratky)

Ekologicky a smart

Jsem smart a eco-logický

Takový je nejen Penguin Box napájen solárním panelem, ale i naše ekologické a tiché elektro - dodávky

Dobírka

Dobírka nebo přímý prodej

I tohle umíme zajistit, stačí zboží do schránek jednoduše doplňovat

Vyzkoušejte Penguin Box!

Doručíme Váš první balík za 1 Kč. Jednoduše vyzkoušejte - jak je to snadné. Můžete si při tom vybrat ze 2 velikostí schránek, extra velkou schránku připravujeme. Všechny rozměry balíků jsou omezeny váhou do 5 kg.
S 39 x 67 x 15 cm
L 39 x 67 x 33 cm
XL 39 x 67 x 67cm

Doručujeme z Boxu do Boxu i na výdejny v ČR! Podívejte se! Pokud se Vám tento způsob zasílání zalíbí, můžete ho ve spolupráci s námi nabídnout i Vašim zákazníkům. Ať už k tomu využijete naší webové aplikace pro firmy, nebo si přímo integrujete náš systém přes API.

Pro získání první zásilky za 1 Kč se prosím zaregistrujte u nás i u našich partnerů (a propojte si účty) - získáte tak kredity, které lze využít na platbu za odeslání balíku. Více o propojení účtů naleznete v Často kladených dotazech

Poslat balík
Velikosti schránek

Kde všude je Penguin Box?

Aktuálně se Tučňáci nacházejí na těchto místech a každý týden přibývají další!
Podívejte se na mapu níže. Pokud jste nenašli Penguin Box u Vaší adresy, dejte nám vědět a brzy se tam může Tučňák taky zahnízdit.

Novinka: Získejte schránku v Penguin Boxu, který umístíme s Vaší pomocí (nebo na Váš pozemek) pouze za 1 Kč za měsíc! Pro více informací nám napište.

 

Penguin Box 24/7
Partnerské výdejny
Brzy se vyklubu

Jak začít posílat s Penguin Boxem?

Máte zájem o zasílání balíků nebo výdej zboží ekologicky a moderně, nebo máte specifické požadavky, které vyžadují úpravy na míru,  neváhejte a napište nám ještě dnes. Stačí vyplnit krátký formulář níže a my Vás budeme kontaktovat.  

info@penguinbox.cz +420 702 00 13 14